Teksti suurus:
A A A

Scoutsrännak 2022

28.02.2022
Lugupeetud Põlva maleva liikmed!
 
1JVBr Scoutspataljon viib läbi 01.04.2022 scoutsrännaku 2022. „Scoutsrännak 2022” on pühendatud Scoutspataljoni taasloomise 21. aastapäevale (29. märts 2001.a). Rännaku pikkuseks on umbes 30 km ja selle läbimiseks on aega kuni 8h. Rännakmarsruudil ei ole takistusi ning puudub vastutegevus.

Piirangud – rännakmarsruudil ei ole lubatud kasutada põhiteelt kõrvale suunduvaid otseteid. Reegli eiramise korral aega ei arvestata.

Osavõtjad peavad enne starti läbima kaalumis- ja registreerimistelgi. Seljakoti kontroll-kaalumine toimub iseseisvalt vahetult enne starti ja korraldaja poolt pärast finišit. Võistleja, kelle seljakoti raskus on finišis lubatust väiksem, diskvalifitseeritakse. Pärast seljakoti kaalumist ja osalemise registreerimist liiguvad osalejad lintidega tähistatud ootealale, kus oodatakse ühisstarti. Peale kaalumist ilma mõjuva põhjuseta enam ootealast lahkuda EI TOHI!
 
Rännaku järgne pesemine toimub Läsna teeninduslinnakuks.
 
Registreerimise otselink: www.mil.ee/registreerimine
Registreerimisvormini jõuab ka Scoutsrännaku alamlehelt (või lühilingiga: www.mil.ee/scoutsrannak). E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud. E-mail on kaitstud spämmirobotite eest, Javascript peab olema sisse lülitatud E-mailile palume märkida eesnimi, perekonnanimi ning organisatsioon. Rännakul osalejate arv on piiratud 1700 osalejaga. Info osalejate piirarvu täitumisest antakse kodulehel (scouts.mil.ee) teada.

Registreerimise tähtaeg: 29.03.2022

Registreerimine toimub otse ülaltoodud linkide kaudu, samas palub malev teavitada oma osalusest ka maleva valvurit (tel: 5234190) ning soovi korral lisa juurde transpordi soov.
 
NB! Juhul kui riigis ei ole vähenenud COVID-19 haigusjuhtumeid, siis Scoutspataljon annab aegsasti teada, et tänavusest scoutsrännakust võtab osa ainult kaitseväe koosseisu kuuluvad isikud.
 
Lugupidamisega
Põlva maleva staap