Teksti suurus:
A A A

​Põlva malevale Kaitsejõudude meistrivõistlustelt taktikalises laskmises teine koht!

22.10.2021
20.oktoobril toimusid KL Männiku lasketiirus Kaitsejõudude meistrivõistlused taktikalises laskmises. Individuaalarvestuses osales 63 võistlejat ning väeosad ja malevad olid välja pannud 23 kolmeliikmelist võistkonda.
Mõõtu võeti viiel erineval laskeharjutusel, millest kolm tuli läbida ainult automaatrelvaga ning kahel kasutada lisaks automaadile püstolit. Kahel harjutusel pakkusid väljakutset liikuvad sihtmärgid ja ühel 20 kg kaaluv seljakott, lisaks tuli osata võtta ebamugavaid laskeasendeid ning tabada erinevatel kaugustel olevaid sihtmärke kiiresti ja täpselt. Lisaks tasub ära märkida, et taktikalises laskmises tuleb kanda täielikku lahingvarustust koos ballistilise kaitsevarustusega.
Põlva malev oli esindatud lausa kahe meeskonnaga, millest esimene (koosseisus: kpt Tarvo Planken, vbl Priit Päärson ja vbl Keit Purga) saavutas tihedas konkurentsis 1.JVBr järel ja Scoutspataljoni ees teise koha. Sugugi halvasti ei läinud ka teisel meeskonnal (koosseisus: vbl Margus Paekivi, lpn Jaanus Paekivi ja mlv Lauri Puusepp), kes saavutas 13. koha. Lisaks meeskondlikule medalile saavutas individuaalarvestuses kolmanda koha Põlva maleva staabiülem kpt Tarvo Planken.

Pildid: https://pildid.mil.ee/picture.php?/497110/category/60803

Tulemused leitavad siit: LINK