Teksti suurus:
A A A

Must Kotkas 2020

22.05.2020
Patrullvõistlus viiakse läbi 28-29.augustil 2020 Põlva maakonnas. Põhiliselt kulgeb rada mööda Ahja jõge, osaliselt Riigimetsa Majandamise Keskuse looduskaunitel aladel, kuid ka erametsas- ja maadel. Võistlusraja pikkus jõel on 35 km ja maal linnulennult 10 km.
 
Võistlusel läbitakse kanuus mitmeid erinevaid kontrollpunkte, milles tuleb täita etteantud ajaga punkti ülesanne. Ülesannet täidetakse lahingpaarilisega, ülesannet ei saa täita kui üks paarilistest otsustab katkestada. Kõrvalise abi ja transpordivahendi (auto, väikebuss vms) kasutamine on keelatud. Võistluse ajal on keelatud vahetada võistlejaid.
 
Kogu rada läbitakse kaitseväe välivormis ja saabastes va. tsiviilisikud. Võistluste ajal on keelatud vahetada riietust ja jalanõusid.
Võistlust saab katkestada ainult kontrollpunktis. Väljaspool kontrollpunkti saab katkestada ainult tõsise vigastuse korral informeerides sellest korraldajaid.
Kogu rada tuleb algusest lõpuni läbida määratud varustusega, erisused kehtivad . Lahingupaar, kes rikub kehtestatud reegleid kõrvaldatakse võitluselt.

Täpsema juhendi leiab SIIT 

Ülesandmis-ja ohutusjuhenditega tutvumise lehe (LISA 1) leiab SIIT