Teksti suurus:
A A A

"Must Kotkas 2015" tulemused!

09.09.2015
28.-29. augustil toimus kaheksandat korda kaitseliidu Põlva maleva korraldatav sõjalis-sportlik partullvõistlus „Must Kotkas“. Võistlusel osales 16 kaitseliitlaste ja naiskodukaitsjate võistkonda ning 13 noorkotkaste ja kodutütarde võistkonda.

Suured alustasid sel aastal võistlust Ridali lennuväljalt ning noored Vana-Koiola kultuurimajast. Lõpp-punkt oli traditsiooniliselt Põlva järve kaldal. Finišisse jõudmiseks pidid võistlejad läbima mitmeid huvitavaid ja oskuseid proovile panevaid ülesandeid, samuti tuli hoida silmad-kõrvad lahti, et mitte sattuda vastase küüsi.

Nooremas vanusegrupis saavutas esikoha võistkond Sakala, koosseisus Tõnis Toom ja Kris Gregor Edo. Teise koha saavutas võistkond Rapla I, koosseisus Sten Leinasaar ja Alari Errit. Kolmanda koha saavutas võistkond Saaremaa I, koosseisus Kristjan Rannaäär ja Tarmo Antonov.

Vanemas vanusegrupis sai võidu võistkond Küberkaitse, koosseisus Raul Tammesoo ja Joosep Meus. Teise koha sai võistkond Järva I, koosseisus Arti Kõrgesaar ja Lauri Mäepalu. Kolmanda koha sai võistkond Põlva 3, koosseisus Jaanus Paekivi ja Raigo Talv.

Suurimad tänusõnad kõigile võistlejatele, abilistele ja toetajatele! Tänu Teile sai üritus võimalikuks!

Tulemused:
/2015_MUST-KOTKAS_Tulemused_suured.xlsx
/2015_MUST-KOTKAS_Tulemused_noored.xlsx